Strona tymczasowo niedostępna...

Ritter Nieruchomości

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z agentów nieruchomości dla których wynagrodzenie jest istotne, ale nie jest głównym determinantem działania. Dla nas liczy się uczciwość, zaufanie i zadowolenie klienta.

Robimy to z pasją i chęcią pomocy – przeprowadzamy klienta od pomysłu do realizacji jego planów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które posiadamy jesteśmy wstanie sprawnie przeprowadzić te działania. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie – oferujemy kompleksową obsługę zbycia i nabycia nieruchomości.

Jak działamy?

Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie podczas kupna lub sprzedaży nieruchomości, jak również najmu. Pomagamy na każdym etapie transakcji – podczas oględzin nieruchomości, tworzenia oferty, kompletowaniu dokumentów i kończąc na finalizacji transakcji. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo.

Współpracujemy między innymi z doradcą finansowym, rzeczoznawcą, fotografem, notariuszem, radcą prawnym, home stagerem – działamy kompleksowo po to, aby zapewnić komfort i móc w jak najmniejszym stopniu angażować klienta.

O naszej skuteczności świadczą opinie zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nas swoim znajomym.


Zapraszamy do współpracy.